Yalova Beledi̇yesi̇ Gençli̇k Festi̇vali̇ Dolu Dolu Geçti̇

3 GÜN SÜREN YALOVA BELEDİYESİ GENÇLİK FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TUTUK, FESTİVAL BOYUNCA HER GECE ETKİNLİK VE KONSER ALANINA GELEREK GENÇLERLE EĞLENDİ.

Yalova Beledi̇yesi̇ Gençli̇k Festi̇vali̇ Dolu Dolu Geçti̇
Yayınlama: 12.06.2023
A+
A-

3 gün süren Yalova Belediyesi Gençlik Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, festival boyunca her gece etkinlik ve konser alanına gelerek gençlerle eğlendi.

9-11 Haziran tarihleri arasında, çeşitli aktivitelerden konserlere varıncaya kadar birçok etkinliğin gerçekleştiği festival çerçevesinde Kolpa, Aydilge, Satre, Burak Çubuk, Okan Yücel, Azra Evren, Dilan Uğur, Döngü, Ahmet Morgül, Murat Öksüz sahnene aldı. Festival alanında rodeo, salto trambolin, gladyatör, dev dart, canlı langırt, kafa futbolu, sanal gerçeklik çadırı, dev jenga, karnaval oyunları ve çeşitli yarışmalarla gençler eğlendi. Gerçekleştirilen çekilişlerle ise çeşitli hediyeler festivale gelenlere hediye edildi.

Başkan Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Tutuk ile her akşam konser alanına gelerek gençlerle birlikte eğlendi. Başkan Tutuk, konser sonrası sahneye çıkarak konserlerin önümüzdeki aylarda da devam edeceğinin müjdesini verdi.

Tutuk, festivalle ilgili yaptığı açıklamada, “Kolpa konseriyle başlayıp akabinde Aydilge gibi birçok değerli sanatçının katılımıyla devam eden festivalimizde, gençlerimizle gece geç saatlere kadar eğlendik. Sizlerin sosyal hayata katılımlarını sağlamak adına yaptığımız bu tür festivallere ve konserlere devam edeceğiz. Önümüzdeki aylarda da yepyeni sürprizlerle gençlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Sevgili gençler, Yalova sizlerle güzel” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.