Rektör Özölçer Kan Bağışı Organi̇zasyonuna Katıldı

ZBEÜ REKTÖRÜ PROF. DR. İSMAİL HAKKI ÖZÖLÇER, ZBEÜ VE ZONGULDAK TÜRK KIZILAY ŞUBESİ İŞ BİRLİĞİNDE MÜHENDİSLİK, İLAHİYAT VE İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTELERİNDE DÜZENLENEN KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONUNA KATILDI.

Rektör Özölçer Kan Bağışı Organi̇zasyonuna Katıldı
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, ZBEÜ ve Zonguldak Türk Kızılay Şubesi iş birliğinde Mühendislik, İlahiyat ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültelerinde düzenlenen kan bağışı organizasyonuna katıldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, ZBEÜ ve Zonguldak Türk Kızılay Şubesi iş birliğinde Mühendislik Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde düzenlenen kan bağışı organizasyonuna katıldı. Kan bağışı organizasyonunda görev alanlarla bir süre sohbet eden Rektör Özölçer, kan bağışında bulunanlarla da bir süre sohbet ederek yapmış oldukları kan bağışından dolayı teşekkür etti.

Kan bağışı konusunda etkinlikler yaparak dikkat çekmeye çalıştıklarını belirten Rektör Özölçer, herkesi kan bağışında bulunmaya davet ederek organizasyona ve kan bağışına katkıda bulunan herkese şükranlarını sunduğunu belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.