Küçükçekmecede İki̇ Grup Arasındaki̇ Kavga Kanlı Bi̇tti̇: 1 Ölü

KÜÇÜKÇEKMECE’DE İDDİAYA GÖRE 5 KATLI BİNANIN 3 KATINDA BULUNAN DAİREDE BİR ARAYA GELEN İKİ GRUP ARASINDA BİLİNMEYEN BİR NEDENLE ÇIKAN TARTIŞMA DA İKİ KİŞİ CAMDAN ATLADI. OLAY DA BİR KİŞİ YERE DÜŞEREK HAYATINI KAYBEDERKEN, DİĞER KİŞİDE 2’İNCİ KATTA BULUNAN KLİMANIN ÜZERİNE DÜŞTÜ. EVDE BULUNAN DİĞER KİŞİLERİN KAÇMA ANI DA GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.

Küçükçekmecede İki̇ Grup Arasındaki̇ Kavga Kanlı Bi̇tti̇: 1 Ölü
Yayınlama: 21.11.2023
A+
A-

Küçükçekmece’de bir binanın 3 katında iki grup arasında çıkan kavga sırasında iddiaya göre 2 kişi camdan atladı. Olayda 1 kişi hayatını kaybetti, camdan atlayan diğer şahıs 2. kattaki klimanın üzerine düştü. Evde bulunan diğer kişilerin kaçma anı da güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, saat 17.00 sıralarında Küçükçekmece Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan 5 katlı bir binanın 3 katında bulunan dairede meydana geldi. İddiaya göre, iki yabancı uyruklu grup arasında bilinmeyen bir nedenle evde tartışma çıktı. Tartışma sırasında 2 kişi camdan atladı. Camdan atlayan bir kişi yere düşerken diğeri de 2. katta bulunan klimanın üzerine düştü. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri düşen şahısların ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Yere düşen şahıs olay yerinde hayatını kaybederken, klimanın üzerine düşen diğer şahıs ise polis ekipleri tarafından karakola götürüldü. Olay yerinde çalışma başlatan polis ekipleri kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Öte yandan evde bulunan diğer kişilerin kaçma anı da güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.