Kozanda Şehi̇t Suat Ocak İlkokulunda Roboti̇k Kodlama Sınıfı Açıldı.

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDEKİ ŞEHİT SUAT OCAK İLKOKULU’NDA ROBOTİK KODLAMA SINIFI AÇILDI. KOZAN KAYMAKAMI BAHATTİN ALP ARSLANKÖYLÜ, NİHAT ATLI ANISINA KURULAN SINIFIN AÇILIŞINDA YAPTIĞI KONUŞMADA, BU SINIFLARIN AÇILMASIYLA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜRETEN, GELECEĞİN YAZILIMCILARININ YETİŞECEĞİNİN ALTINI ÇİZEREK EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ. KOZAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ATLI DA “BÖLGEDEKİ ÇOCUKLARIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ İÇİN MUTLU OLDUKLARINI AİLEMİZİN BÜYÜĞÜ NİHAT ATLI’NIN DA BÖYLE EĞİTİME DESTEK VERDİĞİNİ BELİRTEREK ÖLÜM YIL DÖNÜMDE ADINA YAPILAN SINIFIN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ”DEDİ. ŞEHİT SUAT OCAK İLKOKULU MÜDÜRÜ TURAN PAZARCI ROBOTİK KODLAMA VE BİLİM SINIFIMIZ OKULUMUZA HAYIRLI OLSUN. EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALAH RAZI OLSUN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN GELECEĞE YÖNELİK ROBOTİK KODLAMA SINIFININ EĞİTİM AÇISINDAN VERİMLİ OLACAĞINI DİLE GETİRDİ. 18 MAYIS 2023 TARİHİNDE VEFAT EDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI NİHAT ATLI ADINA YAPILAN ROBOTİK KODLAMA SINIFININ AÇILIŞ KURDELESİNİ KESİLEREK HATIRA FOTOĞRAFI İLE SON BULDU.

Kozanda Şehi̇t Suat Ocak İlkokulunda Roboti̇k Kodlama Sınıfı Açıldı.
Yayınlama: 16.05.2024
A+
A-

Adana’nın Kozan ilçesinde Şehit Suat Ocak ilkokulunda robotik kodlama sınıfı açıldı.

Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Nihat Atlı anısına kurulan sınıfın açılışında yaptığı konuşmada, bu sınıfların açılmasıyla bilim ve teknoloji üreten, geleceğin yazılımcılarının yetişeceğinin altını çizerek emek verenlere teşekkür etti.

Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı da “Bölgedeki çocukların hayalini gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ailemizin büyüğü Nihat Atlı’nın da böyle eğitime destek verdiğini belirterek ölüm yıl dönümde adına yapılan sınıfın hayırlı olmasını diliyoruz”dedi.

Şehit Suat Ocak İlkokulu Müdürü Turan Pazarcı robotik kodlama ve bilim sınıfımız okulumuza hayırlı olsun. Emeği geçen herkesten Alah razı olsun çocuklarımız için geleceğe yönelik robotik kodlama sınıfının eğitim açısından verimli olacağını dile getirdi.

18 Mayıs 2023 tarihinde vefat eden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nihat Atlı adına yapılan robotik kodlama sınıfının açılış kurdelesini kesilerek hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.