Hazi̇ne Ve Mali̇ye Bakanı Mehmet Şi̇mşek: Toplumda Refah Artışı Sağlayacak Bi̇r Modelle Yolumuza Devam Edeceği̇z

HAZİNE VE MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK, ”İNŞALLAH ÜLKEMİZİN YATIRIM, İHRACAT, ÜRETİM VE İSTİHDAM NOKTASINDA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE VE TOPLUMDA REFAH ARTIŞINI SAĞLAYACAK BİR MODELLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

Hazi̇ne Ve Mali̇ye Bakanı Mehmet Şi̇mşek: Toplumda Refah Artışı Sağlayacak Bi̇r Modelle Yolumuza Devam Edeceği̇z
Yayınlama: 16.06.2023
A+
A-

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ’’İnşallah ülkemizin yatırım, ihracat, üretim ve istihdam noktasında güçlü bir şekilde ve toplumda refah artışını sağlayacak bir modelle yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, TÜSİAD toplantısının ardından Türkiye Bankalar Birliği (TBB) yönetimiyle bir araya geldi. 2 buçuk saat süren toplantının ardından basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Bakan Şimşek şöyle konuştu: ’’Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Alpaslan Çakar’ın ev sahipliğinde banka yöneticilerimizle bir araya geldik. Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu ile istişare ettik. Bu dönemde yeni program çalışmaları çerçevesinde finans sektörü, iş dünyası, sendikalar ve toplumun tüm kesimleriyle istişare edeceğiz. İnşallah ülkemizin yatırım, ihracat, üretim ve istihdam noktasında güçlü bir şekilde ve toplumda refah artışını sağlayacak bir modelle yolumuza devam edeceğiz. Bu istişare ettiğimiz bir toplantıydı. Türkiye ekonomisini ve bankacılık sektörünü konuştuk’’

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.