George Emi̇l Palade Üni̇versi̇tesi̇nden Zbeüye Zi̇yaret

ROMANYA’NIN GEORGE EMİL PALADE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYELERİ PROF. DR. DİANA MARGİNEAN VE PROF. DR. MONA CRİSTESCU, ERASMUS+ DERS VERME ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ KAPSAMINDA ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİNİ (ZBEÜ) ZİYARET ETTİ.

George Emi̇l Palade Üni̇versi̇tesi̇nden Zbeüye Zi̇yaret
Yayınlama: 29.09.2023
A+
A-

Romanya’nın George Emil Palade Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Diana Marginean ve Prof. Dr. Mona Cristescu, Erasmus+ ders verme öğrenim hareketliliği çerçevesinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesini (ZBEÜ) ziyaret etti.

ZBEÜ Fen Fakültesi Matematik Bölümü Erasmus koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Gümüş’ün davetiyle ZBEÜ’yü ziyaret eden Marginean ve Cristescu, akademik personel ve lisansüstü öğrencilerine seminer verdi ve çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler çerçevesinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Servet Karasu ile Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Demir, öğretim üyelerini makamlarında ağırlayarak kurumlar arası işbirliği hakkında fikir alışverişinde bulundu. Misafirperverliklerinden dolayı Kutoğlu, Karasu ve Demir’e teşekkürlerini sunan Marginean ve Cristescu, önümüzdeki sene George Emil Palade Üniversitesinde düzenlenecek olan “International Conference INTER-ENG 2024 Interdisciplinarity in Engineering” isimli uluslararası konferansa tüm ZBEÜ akademisyenlerini davet ederek işbirliklerinin artırılmasını temenni etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.