Estü Prototi̇p Merkezi̇nde Startes Demo Day Etki̇nli̇ği̇ Düzenlendi̇

AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ ORTAK FİNANSMANIYLA YÜRÜTÜLEN İLERİ PROTOTİP İSTASYONU İÇİN TEKNİK DESTEK PROJESİ İLE HAYATA GEÇİRİLEN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ESTÜ) PROTOTİP MERKEZİ, YATIRIMCILARLA START-UP/KOBİ VE GİRİŞİMCİLERİ BULUŞTURDU.

Estü Prototi̇p Merkezi̇nde Startes Demo Day Etki̇nli̇ği̇ Düzenlendi̇
Yayınlama: 16.05.2024
A+
A-

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla yürütülen İleri Prototip İstasyonu için Teknik Destek Projesi ile hayata geçirilen Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Prototip Merkezi, yatırımcılarla Start-Up/KOBİ ve girişimcileri buluşturdu.

Proje çerçevesinde uygulanan ’Hızlandırıcı Program’dan yararlanan Start-Up/KOBİ ve girişimcilerin katılımıyla düzenlenen StartEs Demo Day, 14 Mayıs 2024 Salı günü ESTÜ Prototip Merkezinde gerçekleştirildi. Programa katılan işletmelerin yatırımcılarla diyalog kurarak ticarileşme ihtimallerini artırmak amacıyla ilki Eskişehir’de düzenlenen StartEs Demo Day etkinliğine 16 Start-Up/KOBİ ve girişimci katıldı. İşletme temsilcilerinin, yatırımcılara ürünlerini tanıttıkları etkinlikte, ürünlerin nasıl geliştirileceği konusunda da yatırımcılara detaylı sunumlar yapıldı. Yatırımcılar ile işletmeler arasında muhtemel iş birliği fırsatlarının geliştirilmesini ve işletmelerin ihtiyaç duydukları yatırım ortaklıklarına ulaşmalarının sağlanmasını amaçlayan StartEs Demo Day etkinliklerin ikincisi, işletmelerin İstanbul’daki yatırımcılarla buluşmalarını sağlamak amacıyla 16 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirileceği açıklandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.