Büyükçekmece Ve Beyli̇kdüzünde Sahi̇li̇ İşgal Eden Karavanlar Kaldırıldı

BÜYÜKÇEKMECE VE BEYLİKDÜZÜ SAHİL ŞERİDİNDE UZUN SÜREDİR PARK HALİNDE BULUNAN VE KAMU ORTAK ALANLARINI İŞGAL ETTİĞİ GEREKÇE GÖSTERİLEN KARAVANLAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ VE BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ EKİPLERİNCE KALDIRILDI.

Büyükçekmece Ve Beyli̇kdüzünde Sahi̇li̇ İşgal Eden Karavanlar Kaldırıldı
Yayınlama: 16.05.2024
A+
A-

Büyükçekmece ve Beylikdüzü sahil şeridinde uzun süredir park halinde bulunan ve kamu ortak alanlarını işgal ettiği gerekçe gösterilen karavanlar; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Büyükçekmece Belediyesi ve Beylikdüzü Belediyesi ekiplerince kaldırıldı.

Büyükçekmece’de ve Beylikdüzü Sahil şeridinde deniz kenarlarına sahipleri tarafından aylardır bırakılan seyyar ve çekmeli karavanlara yönelik, ilçe ve büyükşehir belediye ekipleri harekete geçti. Daha önce ekipler tarafından birçoğunun sahiplerine ulaşılan ve haber verilen karavanlar kaldırılmayınca sabah saatlerinden itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Büyükçekmece Belediyesi ve Beylikdüzü Belediyesi ekipleri tarafından yediemin otoparklarına çekilmeye başlandı. Zabıta ekipleri karavanların çekilmesi gerekçesi olarak kamusal alanların uzun süre işgal edilmesini ve yolların daralmasını gösterdi.

Karavanı kaldırması için haber verilen bir vatandaş, “Ben daha yeni aldım karavanı, süre olarak 1 ayı geçmedi. İletişim için notlar bırakmıştık. Çağırdılar, biz de kaldırmaya geldik. Belediye bize daha iyi bir yer gösterecektir bunlarla ilgili” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.