Bir Taşla Birkaç Kuş Vurmak « Sanal Gazeteci | Türkiye'nin Gündemi

27 Kasım 2021 - 20:46

Bir Taşla Birkaç Kuş Vurmak

reklam
Bir Taşla Birkaç Kuş Vurmak
Son Güncelleme :

09 Ekim 2021 - 18:35

11 views
reklam

Bir hususta endişemi paylaşmak istiyorum
Bir müddettir müzdarip olduğumuz yıllarca engel olmaya çalıştığımız şeyi bizatihi biz yapıyoruz. Arap düşmanlığı aşılıyoruz!! Kudüs’e sahip çıktık Araplar hain onlar ses çıkarmıyor diyor saldırıyoruz.
Biz sahip çıkıyoruz elbette ama iki miting yaptık da Kudüs kurtuldu havasına niye giriyoruz onu anlamadım. Daha sürecin başındayız Arapları dışlayarak karalayarak Kudüs’ü kurtaracaksak devam edelim. Ama bunu vesile kılıp birlikte hareket edebilme bilinci oluşturmak gerekmez mi?
28 şubat döneminde rahmetli Erbakan hocaya “Hocam biraz şu askerler aleyhinde konuşsak toplum bu tavrı bekliyor bizden” dediğimizde rahmetli demişti ki “Bizim bir tek ordumuz var ona da Mehmetçik diyoruz bugün ordumuzu yanlış Kişiler yönetiyor diye saldırıp karalarsak halkta orduya düşmanlık oluştururuz bu da telafisi zor sonuçlar doğurur. Uzun vadeli düşünmek zorundayız” demiştir…
Hain Araplar hep satarlar zaten diye ekranlarda bağıranlar bilsinler ki Allah’ın Resul’ü de Arapdı. Genelleme yaparak düşmanlık yapmak yaymak mümine yakışmaz,tam tersine bu planı yapanların ekmeğine yağ sürer! Zaten istedikleri de bu, birlik ve beraberliğimizi yıkarak YANLIZLAŞTIRMAK!
Araplar sessiz kalıyor doğru sebeplerini dinlemek lazım onları yönlendirerek doğruyu bulmalarına vesile olmak lazım. Ama bunun yerine Kudüs’ü fethettik siz nerdesiniz üslubu ne İslami ne de insani olmaz…
Dünyada İsrail’i ilk biz tanıdık hiçbir Arap ülkesinin yapmadığı kadar İsrail’le anlaşmalar biz imzaladık. Daha yeni Mavi Marmara şehitleri ile ilgili İsrail’le anlaşma imzalayan yine biziz. İçimiz kan ağlıyor, çaresiz kalmak kötü birşey ama unutmayın 100 yıllık bir plan iki günde değişmez, O nedenle, Birşey söylerken biraz heybemizdeki yüke bakalım ve kendi kendimize zarar verme yerine birlikte neler yapabileceğimize bakıp kenetlenelim derim. Hakkı savunurken haksızlık yapmak bize yakışmaz vesselam…..

Ali Bayramoğlu
10.12.2017

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam