Canlı Sonuçlar « Sanal Gazeteci | Türkiye'nin Gündemi

27 Kasım 2021 - 10:52
reklam
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
- : -
SC Verl SC Verl
16:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
- : -
Meppen Meppen
16:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
16:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
16:00
TSV Havelse TSV Havelse
- : -
1860 Münih 1860 Münih
16:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Darmstadt 98 Darmstadt 98
15:30
Schalke 04 Schalke 04
- : -
Sandhausen Sandhausen
15:30
Karlsruher Karlsruher
- : -
Hannover 96 Hannover 96
22:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Werder Bremen Werder Bremen
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17:30
FC Köln FC Köln
- : -
M'gladbach M'gladbach
17:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
17:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Augsburg Augsburg
17:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
Freiburg Freiburg
20:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
15:00
Babelsberg 03 Babelsberg 03
- : -
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
15:30
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
- : -
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
16:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
16:00
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
16:00
TSG Balingen TSG Balingen
- : -
Schott Mainz Schott Mainz
16:00
Lübeck Lübeck
- : -
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
16:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
FCA Walldorf FCA Walldorf
16:00
Stuttgart II Stuttgart II
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
16:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
16:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Oberhausen Oberhausen
16:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
Ulm Ulm
16:00
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
- : -
Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
16:00
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Mainz 05 II Mainz 05 II
16:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
FC Köln II FC Köln II
ERT
Rosenheim Rosenheim
0 - 0
FC Augsburg II FC Augsburg II
16:00
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
- : -
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
16:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
16:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
ERT
Buchbach Buchbach
0 - 0
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
ERT
Rain am Lech Rain am Lech
0 - 0
Illertissen Illertissen
ERT
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
0 - 0
Eltersdorf Eltersdorf
16:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
Nürnberg II Nürnberg II
16:00
Pipinsried Pipinsried
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
16:00
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
16:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16:05
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
- : -
Energie Cottbus Energie Cottbus
ANDORRA 2. LİGİ
-
CF Atletic America CF Atletic America
- 0
UE Extremenya UE Extremenya
-
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
- 0
Rangers Rangers
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
17:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
18:00
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
23:00
Talleres Talleres
- : -
Aldosivi Aldosivi
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
18:45
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Tirana Tirana
21:45
Vllaznia Vllaznia
- : -
Laçi Laçi
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
2 - 1
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
MS
Adelaide United Adelaide United
2 - 2
Melbourne City Melbourne City
MS
Sydney FC Sydney FC
0 - 1
Macarthur FC Macarthur FC
AVUSTURYA 1. LİGİ
16:30
Dornbirn Dornbirn
- : -
BW Linz BW Linz
16:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
- : -
St Polten St Polten
16:30
FC Liefering FC Liefering
- : -
Kapfenberg Kapfenberg
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
19:00
Admira WM Admira WM
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19:00
Altach Altach
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
14:00
Sabah Sabah
- : -
Keşla Keşla
17:15
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Sebail Sebail
BAHREYN KUPASI
19:00
Al Ittifaq Maqaba Al Ittifaq Maqaba
- : -
Al Budaiya Al Budaiya
19:00
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
- : -
Al Khalidiyah Al Khalidiyah
19:00
Al Najma Al Najma
- : -
Issa Town Issa Town
19:00
Al Tadamun Buri Al Tadamun Buri
- : -
Al Riffa Al Riffa
19:00
Qalali Qalali
- : -
Busaiteen Busaiteen
BELARUS 2. LİGİ
DA
Lida Lida
0 - 0
Naftan Naftan
DA
Orsha Orsha
1 - 0
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
DA
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
1 - 1
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
DA
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
0 - 0
Slonim 2017 Slonim 2017
DA
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
0 - 0
Volna Volna
DA
FC Baranovichi FC Baranovichi
2 - 1
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
20:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
20:30
Eupen Eupen
- : -
Kortrijk Kortrijk
22:45
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Anderlecht Anderlecht
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Lommel SK Lommel SK
- : -
Westerlo Westerlo
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
15:00
Leotar Leotar
- : -
Velez Velez
17:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
17:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Posusje Posusje
BREZİLYA SERİE A
MS
Bahia Bahia
3 - 1
Gremio Gremio
03:30
Chapecoense Chapecoense
- : -
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
BREZİLYA SERİE B
MS
Ponte Preta Ponte Preta
3 - 2
Coritiba Coritiba
BULGARİSTAN 1. LİGİ
16:15
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
- : -
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
18:30
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Pardubice Pardubice
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
17:00
Fastav Zlin Fastav Zlin
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
17:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Slovacko Slovacko
20:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
ÇEKYA 2. LİGİ
80'
Dukla Prag Dukla Prag
0 - 0
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
12:15
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
15:30
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Pribram Pribram
15:30
SK Lisen SK Lisen
- : -
MFK Vyskov MFK Vyskov
15:30
Prostejov Prostejov
- : -
Sparta Prag B Sparta Prag B
15:30
Opava Opava
- : -
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
ÇİN 2. LİGİ
MS
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
4 - 0
Shenyang Urban Shenyang Urban
14:30
Shaanxi Chang'an Shaanxi Chang'an
- : -
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
14:30
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
- : -
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
DANİMARKA 1. LİGİ
14:45
Hvidovre Hvidovre
- : -
Fredericia Fredericia
17:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
EKVADOR PRİMERA
MS
LDU Quito LDU Quito
1 - 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
TIRA Persikabo TIRA Persikabo
4 - 2
Persela Lamongan Persela Lamongan
16:30
PSM Makassar PSM Makassar
- : -
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
ESTONYA 1. LİGİ
14:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
17:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
ESTONYA 2. LİGİ
17:00
Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa FC Alliance
- : -
JK Pärnu JK Pärnu
FRANSA KUPASI
15:00
Cannet Rocheville Cannet Rocheville
- : -
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
16:00
J3 Amilly J3 Amilly
- : -
US Quevilly US Quevilly
16:00
Canet Roussillon Canet Roussillon
- : -
Saint-Denis Saint-Denis
16:00
Laval Laval
- : -
Le Mans Le Mans
16:30
Morteau Montlebon Morteau Montlebon
- : -
Dijon Dijon
16:30
Soleil Bischheim Soleil Bischheim
- : -
Nancy Nancy
17:00
Chambéry Chambéry
- : -
Auxerre Auxerre
18:00
Aubagne Aubagne
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
18:00
AC Amiens AC Amiens
- : -
SC Feignies SC Feignies
18:00
Montchat Lyon Montchat Lyon
- : -
Sochaux Sochaux
18:00
Cite 6 Calonne Ricouart Cite 6 Calonne Ricouart
- : -
Valenciennes Valenciennes
18:15
Guingamp Guingamp
- : -
Stade Briochin Stade Briochin
19:00
Andrezieux Andrezieux
- : -
Grenoble Grenoble
19:00
Cannes Cannes
- : -
Rodez AF Rodez AF
19:00
ASC Biesheim ASC Biesheim
- : -
ES Thaon ES Thaon
19:00
Club Franciscain Club Franciscain
- : -
SO Cholet SO Cholet
19:00
FC Mulhouse FC Mulhouse
- : -
Lyon La Duchere Lyon La Duchere
20:00
Chambly Chambly
- : -
Beauvais Beauvais
20:00
Ergue Gaberic Ergue Gaberic
- : -
Vannes OC Vannes OC
20:00
Cambrai Cambrai
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Paris FC Paris FC
- : -
CSC Cayenne CSC Cayenne
20:00
Dinan-Lehon Dinan-Lehon
- : -
US Saint Malo US Saint Malo
20:00
Linas Montlhery Linas Montlhery
- : -
Evreux Evreux
20:00
Venissieux Venissieux
- : -
AS Yzeure AS Yzeure
20:00
Bergerac Bergerac
- : -
Stade Bordelais Stade Bordelais
20:00
GFCO Ajaccio GFCO Ajaccio
- : -
Red Star Red Star
20:00
Sarrebourg Sarrebourg
- : -
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
20:00
Toulouse Metropole Toulouse Metropole
- : -
Montauban Montauban
21:00
Stade Poitevin Stade Poitevin
- : -
US Orleans US Orleans
FRANSA LİGUE 1
19:00
Lille Lille
- : -
Nantes Nantes
23:00
Nice Nice
- : -
Metz Metz
GALLER 2. LİGİ
17:00
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
- : -
Holyhead Hotspur Holyhead Hotspur
GALLER LİG KUPASI
17:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Barry Town Barry Town
GANA PREMİER LİGİ
18:00
West African Football Academy West African Football Academy
- : -
Great Olympics Great Olympics
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
1 - 1
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
MS
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
1 - 0
Iztapa Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Richards Bay Richards Bay
- : -
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
16:30
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
Polokwane City Polokwane City
16:30
Uthongathi FC Uthongathi FC
- : -
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
16:30
Hungry Lions Hungry Lions
- : -
Black Leopards Black Leopards
16:30
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
Cape Town City Cape Town City
16:30
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Sekhukhune United Sekhukhune United
18:00
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
- : -
Chippa United Chippa United
18:30
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
SuperSport United SuperSport United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Aris Limassol Aris Limassol
- : -
Pafos FC Pafos FC
20:00
PAEEK PAEEK
- : -
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Cheonan City Cheonan City
2 - 2
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Jeju United Jeju United
1 - 0
Suwon FC Suwon FC
MS
Seongnam FC Seongnam FC
1 - 0
Gwangju Gwangju
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Dragovoljac Dragovoljac
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
19:05
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Rijeka Rijeka
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
East Bengal Club East Bengal Club
- : -
Mohun Bagan Mohun Bagan
19:00
Mumbai City Mumbai City
- : -
Hyderabad F.C Hyderabad F.C
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
Groningen Groningen
22:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
23:00
Willem II Willem II
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
18:30
NAC Breda NAC Breda
- : -
Helmond Sport Helmond Sport
HONDURAS 1. LİGİ
04:00
CD Motagua CD Motagua
- : -
Real Espana Real Espana
04:00
CD Olimpia CD Olimpia
- : -
CD Vida CD Vida
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
18:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Gillingham Gillingham
- : -
Portsmouth Portsmouth
18:00
Morecambe Morecambe
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
18:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Sunderland Sunderland
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Cheltenham Town Cheltenham Town
18:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
İNGİLTERE 2. LİGİ
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Stevenage Stevenage
18:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
18:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Walsall Walsall
18:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
18:00
Salford City Salford City
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Bradford City Bradford City
18:00
Sutton United Sutton United
- : -
Barrow Barrow
18:00
Port Vale Port Vale
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
Exeter City Exeter City
18:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
İNGİLTERE FEDERASYON TROPHY KUPASI
18:00
Brentwood Town Brentwood Town
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
18:00
Cray Wanderers Cray Wanderers
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
18:00
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
18:00
AFC Fylde AFC Fylde
- : -
Gateshead Gateshead
18:00
Chippenham Town Chippenham Town
- : -
Uxbridge Uxbridge
18:00
Canvey Island Canvey Island
- : -
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
18:00
Worthing Worthing
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Wimborne Town Wimborne Town
- : -
Larkhall Athletic Larkhall Athletic
18:00
Southport Southport
- : -
Darlington Darlington
18:00
Maidstone United Maidstone United
- : -
Billericay Town Billericay Town
18:00
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
18:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
AFC Totton AFC Totton
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Tiverton Town Tiverton Town
18:00
Oxford City Oxford City
- : -
St.Albans City St.Albans City
18:00
Hanwell Town Hanwell Town
- : -
Enfield Enfield
18:00
Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
- : -
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
18:00
Whitby Whitby
- : -
Nantwich Town Nantwich Town
18:00
Needham Market Needham Market
- : -
Welwyn Garden City Welwyn Garden City
18:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
Kettering Town Kettering Town
18:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
Marske United F.C. Marske United F.C.
18:00
Liversedge Liversedge
- : -
Lancaster City Lancaster City
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Welling United Welling United
18:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Boston United Boston United
18:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
- : -
Stourbridge Stourbridge
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Chorley Chorley
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Chester Chester
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
18:00
Bradford PA Bradford PA
- : -
Marine Marine
18:00
Bath City Bath City
- : -
Dartford Dartford
18:00
Slough Town Slough Town
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Binfield Binfield
- : -
Truro City Truro City
18:00
Bishop Stortford Bishop Stortford
- : -
Leiston Leiston
18:00
Hereford Hereford
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
18:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Potters Bar Town Potters Bar Town
18:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
- : -
Tamworth Tamworth
18:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
18:00
Leamington Leamington
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
18:00
Chelmsford City Chelmsford City
- : -
Cheshunt Cheshunt
18:00
Ashton United Ashton United
- : -
Guiseley Guiseley
18:00
York City York City
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Arsenal Arsenal
- : -
Newcastle United Newcastle United
18:00
Liverpool Liverpool
- : -
Southampton Southampton
18:00
Norwich City Norwich City
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
18:00
Crystal Palace Crystal Palace
- : -
Aston Villa Aston Villa
20:30
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Leeds United Leeds United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Preston North End Preston North End
- : -
Fulham Fulham
18:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
18:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Blackpool Blackpool
18:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Coventry City Coventry City
18:00
Peterborough United Peterborough United
- : -
Barnsley Barnsley
18:00
Hull City Hull City
- : -
Millwall Millwall
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Reading Reading
18:00
Luton Town Luton Town
- : -
Cardiff City Cardiff City
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Wrexham Wrexham
- : -
Bromley Bromley
18:00
Torquay United Torquay United
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
18:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Wealdstone Wealdstone
- : -
Stockport County Stockport County
18:00
Woking Woking
- : -
Barnet Barnet
18:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Chesterfield Chesterfield
18:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
18:00
Altrincham Altrincham
- : -
Southend United Southend United
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
18:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
20:20
Notts County Notts County
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
İSKOÇYA KUPASI
18:00
Dalbeattie Star Dalbeattie Star
- : -
East Kilbride East Kilbride
18:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Queen of the South Queen of the South
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
18:00
Falkirk Falkirk
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Banks o'Dee Banks o'Dee
- : -
East Fife East Fife
18:00
Lothian Thistle Hutchison Vale Lothian Thistle Hutchison Vale
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
18:00
Clydebank FC Clydebank FC
- : -
Clyde Clyde
18:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Sauchie Juniors Sauchie Juniors
18:00
Ayr United Ayr United
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
18:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic
18:00
Civil Service Strollers Civil Service Strollers
- : -
Peterhead Peterhead
18:00
Inverness CT Inverness CT
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
18:00
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
- : -
Hamilton Hamilton
18:00
Gala Fairydean Rovers Gala Fairydean Rovers
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
Montrose Montrose
18:00
Stirling Albion Stirling Albion
- : -
Tranent Juniors Tranent Juniors
18:00
Queens Park Queens Park
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
18:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Hibernian Hibernian
18:00
Hearts Hearts
- : -
St Mirren St Mirren
18:00
Ross County Ross County
- : -
Dundee United Dundee United
18:00
Dundee Dundee
- : -
Motherwell Motherwell
İSPANYA LA LİGA
16:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
18:15
Valencia Valencia
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
20:30
Mallorca Mallorca
- : -
Getafe Getafe
23:00
Villarreal Villarreal
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Burgos Burgos
- : -
Malaga Malaga
20:15
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
20:15
Almeria Almeria
- : -
Huesca Huesca
22:30
Real Valladolid Real Valladolid
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
18:15
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
18:30
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
20:30
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
20:50
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
Ytterhogdals Ytterhogdals
- : -
Skelleftea Skelleftea
14:30
Friska Viljor Friska Viljor
- : -
Frösö IF Frösö IF
15:00
Team TG FF Team TG FF
- : -
Stöde IF Stöde IF
16:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
- : -
Kungsangens IF Kungsangens IF
16:00
IFK Lidingö IFK Lidingö
- : -
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
16:00
Gamla Upsala Gamla Upsala
- : -
Enköpings SK Enköpings SK
16:00
Arlanda Arlanda
- : -
Skiljebo SK Skiljebo SK
16:00
Jarfalla Jarfalla
- : -
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
16:00
Enskede IK Enskede IK
- : -
Karlbergs BK Karlbergs BK
16:00
FC Gute FC Gute
- : -
IFK Stocksund IFK Stocksund
17:00
Karlshamn Karlshamn
- : -
FC Rosengard FC Rosengard
17:00
Karlskrona AIF Karlskrona AIF
- : -
BK Olympic BK Olympic
17:00
Kristianstads Kristianstads
- : -
Asarums IF Asarums IF
17:00
Eslovs Eslovs
- : -
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
17:00
FBK Balkan FBK Balkan
- : -
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
17:00
Rappe Go IF Rappe Go IF
- : -
Nosaby IF Nosaby IF
17:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
- : -
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
18:00
Sandviks Sandviks
- : -
Bodens BK Bodens BK
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
17:00
Helsingborg Helsingborg
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
17:00
Vasalund Vasalund
- : -
Orgryte Orgryte
17:00
Trelleborg Trelleborg
- : -
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
17:00
Öster Öster
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
17:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
IK Brage IK Brage
17:00
Gais Gais
- : -
Sundsvall Sundsvall
17:00
IFK Varnamo IFK Varnamo
- : -
Norrby Norrby
17:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
- : -
Landskrona Landskrona
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:00
Wil Wil
- : -
Aarau Aarau
20:00
Vaduz Vaduz
- : -
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:00
Grasshopper Grasshopper
- : -
Lugano Lugano
22:30
Sion Sion
- : -
St. Gallen St. Gallen
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Empoli Empoli
- : -
Fiorentina Fiorentina
17:00
Sampdoria Sampdoria
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
20:00
Juventus Juventus
- : -
Atalanta Atalanta
22:45
Venezia Venezia
- : -
Inter Inter
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Frosinone Frosinone
- : -
Pordenone Pordenone
16:00
Benevento Benevento
- : -
Reggina Reggina
16:00
Alessandria Alessandria
- : -
Cremonese Cremonese
16:00
Cosenza Cosenza
- : -
Spal Spal
16:00
Ascoli Ascoli
- : -
Monza Monza
18:15
Brescia Brescia
- : -
Pisa Pisa
20:30
Perugia Perugia
- : -
Cittadella Cittadella
İTALYA SERİE C LİGİ
16:30
Catania Catania
- : -
Potenza Potenza
16:30
Olbia Olbia
- : -
Pontedera Pontedera
19:30
Robur Siena Robur Siena
- : -
Grosseto Grosseto
19:30
FeralpiSalo FeralpiSalo
- : -
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
19:30
Bari Bari
- : -
Latina Latina
19:30
Campobasso Campobasso
- : -
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
23:00
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
- : -
Paganese Paganese
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Oita Trinita Oita Trinita
2 - 0
Yokohama FC Yokohama FC
MS
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
2 - 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
MS
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
2 - 2
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
MS
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 - 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
MS
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
0 - 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 - 2
FC Tokyo FC Tokyo
MS
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 - 2
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
4 - 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 - 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
MS
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
3 - 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
KATAR QSL KUPASI
16:00
Al-Wakra Al-Wakra
- : -
Al-Shamal Al-Shamal
18:10
Al Ahli Al Ahli
- : -
Al Rayyan Al Rayyan
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
22:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
KUVEYT 1. LİGİ
17:20
Al-Salmiyah Al-Salmiyah
- : -
Al-Shabab Al-Shabab
19:35
Al-Quadsia Al-Quadsia
- : -
Al-Arabi Al-Arabi
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
MS
Dundela FC Dundela FC
2 - 1
Newry City AFC Newry City AFC
18:00
Loughgall Loughgall
- : -
Ballinamallard United Ballinamallard United
18:00
Dergview Dergview
- : -
Queens University Queens University
18:00
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
- : -
Knockbreda FC Knockbreda FC
18:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
H&W Welders H&W Welders
18:00
Institute Institute
- : -
Ards Ards
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Cliftonville Cliftonville
18:00
Ballymena United Ballymena United
- : -
Crusaders Crusaders
18:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
18:00
Portadown Portadown
- : -
Larne Larne
20:30
Glenavon Glenavon
- : -
Linfield Linfield
LİBERTADORES KUPASI
23:00
Palmeiras Palmeiras
- : -
Flamengo Flamengo
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
18:00
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
- : -
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:45
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
19:00
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Gyirmot Gyirmot
21:30
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Ujpest Ujpest
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
Renova Renova
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
MALTA 1. LİGİ
16:00
Floriana Floriana
- : -
Sirens Sirens
18:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
20:00
Valletta Valletta
- : -
Mosta Mosta
MISIR 1. LİGİ
18:30
El Sharkia Lel Dokhan El Sharkia Lel Dokhan
- : -
El Gouna El Gouna
MOLDOVA 1. LİGİ
18:00
Zimbru Zimbru
- : -
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
18:00
CSF Balti CSF Balti
- : -
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
MOLDOVA KUPASI
MS
Milsami Orhei Milsami Orhei
5 - 1
FCM Ungheni FCM Ungheni
NON LİG PREMİER
18:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
ERT
Leiston Leiston
0 - 0
Biggleswade Town Biggleswade Town
18:00
Redditch United Redditch United
- : -
Rushall Olympic Rushall Olympic
18:00
Banbury United Banbury United
- : -
Royston Town Royston Town
18:00
Lowestoft Town Lowestoft Town
- : -
St Ives Town St Ives Town
18:00
Barwell Barwell
- : -
Hitchin Town Hitchin Town
18:00
Alvechurch Alvechurch
- : -
Coalville Town Coalville Town
ERT
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
0 - 0
Needham Market Needham Market
18:00
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
- : -
Hednesford Town Hednesford Town
ERT
Whitby Whitby
0 - 0
Grantham Town Grantham Town
18:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
- : -
South Shields South Shields
ERT
Nantwich Town Nantwich Town
0 - 0
Lancaster City Lancaster City
ERT
Matlock Town Matlock Town
0 - 0
Scarborough Scarborough
18:00
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Mickleover Sports Mickleover Sports
18:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
- : -
Hyde United Hyde United
18:00
Buxton Buxton
- : -
Witton Albion Witton Albion
18:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
- : -
Dorchester Town Dorchester Town
ERT
Ashton United Ashton United
0 - 0
Morpeth Town Morpeth Town
ERT
Truro City Truro City
0 - 0
Yate Town Yate Town
ERT
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
0 - 0
Atherton Collieries Atherton Collieries
18:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
- : -
Basford United Basford United
18:00
Taunton Town Taunton Town
- : -
Poole Town Poole Town
ERT
Metropolitan Police Metropolitan Police
0 - 0
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
18:00
Hendon Hendon
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
18:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Chesham United Chesham United
18:00
Gosport Borough Gosport Borough
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
18:00
Kings Langley Kings Langley
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
18:00
Metropolitan Police Metropolitan Police
- : -
Yate Town Yate Town
ERT
Merthyr Town Merthyr Town
0 - 0
Wimborne Town Wimborne Town
18:00
Scarborough Scarborough
- : -
Grantham Town Grantham Town
ERT
Stourbridge Stourbridge
0 - 0
Stratford Town Stratford Town
ERT
Salisbury City Salisbury City
0 - 0
Tiverton Town Tiverton Town
ERT
Tamworth Tamworth
0 - 0
Peterborough Sports Peterborough Sports
NORVEÇ 1. LİGİ
17:00
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Sogndal Sogndal
17:00
Raufoss Raufoss
- : -
Asane Asane
17:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
Aalesund Aalesund
17:00
Fredrikstad Fredrikstad
- : -
Ranheim Ranheim
17:00
Bryne Bryne
- : -
Strommen Strommen
17:00
Start Start
- : -
Sandnes Sandnes
17:00
Grorud Grorud
- : -
Ham Kam Ham Kam
17:00
KFUM KFUM
- : -
Jerv Jerv
NORVEÇ 2. LİGİ
17:00
FK Arendal FK Arendal
- : -
Hodd Hodd
NORVEÇ ELİTESERİEN
20:00
Odds BK Odds BK
- : -
Valerenga Valerenga
20:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Stromsgodset Stromsgodset
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
DA
Termez Surkhon Termez Surkhon
1 - 0
Mashal Mubarek Mashal Mubarek
DA
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
0 - 2
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
DA
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
1 - 1
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
DA
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
1 - 0
Lokomotiv Tashkent Lokomotiv Tashkent
DA
Turon Turon
0 - 0
Andijan Andijan
DA
FC AGMK FC AGMK
0 - 0
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
DA
Bunyodkor Bunyodkor
1 - 2
Pakhtakor Pakhtakor
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Sol de America Sol de America
3 - 0
Nacional Nacional
MS
Olimpia Olimpia
2 - 3
Libertad Libertad
MS
River Plate River Plate
0 - 0
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
POLONYA 1. LİGİ
14:40
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Arka Gdynia Arka Gdynia
ERT
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
0 - 0
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
22:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
14:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
15:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
15:00
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
15:00
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
18:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
POLONYA EKSTRAKLASA
14:30
Gornik Leczna Gornik Leczna
- : -
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
17:00
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
19:30
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
22:00
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Chaves Chaves
- : -
Mafra Mafra
17:00
Varzim Varzim
- : -
Penafiel Penafiel
18:30
Academico de Viseu Academico de Viseu
- : -
Vilafranquense Vilafranquense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Famalicao Famalicao
- : -
Portimonense Portimonense
21:00
Arouca Arouca
- : -
Boavista Boavista
23:30
Belenenses Belenenses
- : -
Benfica Benfica
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
Linense Linense
- : -
Villarreal B Villarreal B
19:00
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
19:00
Barcelona B Barcelona B
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
19:00
Badajoz Badajoz
- : -
SD Logrones SD Logrones
19:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Cornella Cornella
21:00
Sabadell Sabadell
- : -
Andorra Andorra
21:00
Castellon Castellon
- : -
Real Betis B Real Betis B
21:00
Real Union Real Union
- : -
Zamora Zamora
21:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
ROMANYA LİGA 1
16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
18:30
UTA Arad UTA Arad
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
21:30
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
- : -
CS Mioveni CS Mioveni
RUSYA 1. LİGİ
MS
Tom Tomsk Tom Tomsk
1 - 1
Neftekhimik Neftekhimik
90'
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
3 - 1
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
14:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
14:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Fakel Fakel
14:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
14:00
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
16:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
16:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
16:00
PFC Kuban PFC Kuban
- : -
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
18:00
Baltika Baltika
- : -
Kamaz Kamaz
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Ural S.O Ural S.O
- : -
PFC Sochi PFC Sochi
16:30
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
Rostov Rostov
19:00
Khimki Khimki
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
Folgore Folgore
- 0
Tre Penne Tre Penne
-
SS Pennarossa SS Pennarossa
- 0
S.S. Murata S.S. Murata
-
Cailungo Cailungo
- 0
Tre Fiori Tre Fiori
-
Faetano Faetano
- 0
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:00
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
- : -
Napredak Napredak
19:00
Metalac Metalac
- : -
Cukaricki Cukaricki
SLOVAKYA 2. LİGİ
15:00
FK Humenne FK Humenne
- : -
FK Kosice FK Kosice
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
17:00
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
17:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
17:00
Trencin Trencin
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
17:00
NK Radomlje NK Radomlje
- : -
Domzale Domzale
19:00
Aluminij Aluminij
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
ERT
NK CM Celje NK CM Celje
0 - 0
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
SLOVENYA 2. LİGİ
15:00
Jadran Dekani Jadran Dekani
- : -
Primorje Primorje
15:30
Ilirija Ljubljana Ilirija Ljubljana
- : -
Fuzinar Fuzinar
15:30
Rogaska Rogaska
- : -
Triglav Triglav
15:30
ND Beltinci ND Beltinci
- : -
Rudar Velenje Rudar Velenje
15:30
Nafta Nafta
- : -
Drava Ptuj Drava Ptuj
SPOR TOTO 1. LİG
22'
Kocaelispor Kocaelispor
0 - 1
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
22'
İstanbulspor İstanbulspor
0 - 0
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
16:00
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
- : -
Eyüpspor Eyüpspor
19:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
Adanaspor Adanaspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
20'
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
0 - 0
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
16:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
- : -
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
15:00
Al Baten Al Baten
- : -
Al Hazm Al Hazm
17:25
Al Ettifaq Al Ettifaq
- : -
Al Faysali Al Faysali
19:40
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
- : -
Al Taee Al Taee
TAYLAND PREMİER LİGİ
14:00
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
- : -
Port FC Port FC
14:00
Muang Thong United Muang Thong United
- : -
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
14:30
Police Tero Police Tero
- : -
Chiangmai United Chiangmai United
15:00
Khon Kaen United Khon Kaen United
- : -
Samut Prakan City Samut Prakan City
TFF 2. LİG
DA
Adıyaman FK Adıyaman FK
0 - 0
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
DA
Somaspor Somaspor
1 - 0
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
DA
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
3 - 0
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
DA
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
0 - 0
Pazarspor Pazarspor
DA
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
0 - 0
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
DA
Ankaraspor Ankaraspor
1 - 0
Bodrumspor Bodrumspor
DA
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
0 - 0
Çorum FK Çorum FK
DA
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
0 - 1
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
DA
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
1 - 0
Turgutluspor Turgutluspor
DA
Pendikspor Pendikspor
2 - 0
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
DA
Akhisarspor Akhisarspor
0 - 1
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
DA
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
0 - 1
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
DA
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
1 - 0
Eskişehirspor Eskişehirspor
DA
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
0 - 0
Kırklarelispor Kırklarelispor
23'
İnegölspor İnegölspor
0 - 0
Sarıyer Sarıyer
15:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
TFF 3. LİG
DA
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
1 - 0
Ceyhanspor Ceyhanspor
DA
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
2 - 0
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
DA
Altındağspor Altındağspor
0 - 0
Çarşambaspor Çarşambaspor
DA
Çatalcaspor Çatalcaspor
1 - 1
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
DA
Elazığspor Elazığspor
0 - 1
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
DA
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
1 - 1
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
DA
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
0 - 0
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
UKRAYNA 2. LİGİ
14:15
Nyva Ternopil Nyva Ternopil
- : -
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
15:15
Pollisya Zhytomyr Pollisya Zhytomyr
- : -
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
Minai Minai
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
18:00
Chernomorets O. Chernomorets O.
- : -
Desna Desna
20:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Vorskla Vorskla
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS
Plaza Colonia Plaza Colonia
0 - 1
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
Atromitos Atromitos
20:30
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Lamia Lamia
20:30
Pas Giannina Pas Giannina
- : -
AEK AEK
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
Panathinaikos II Panathinaikos II
- : -
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
15:45
Panserraikos Panserraikos
- : -
Apollon Larissa Apollon Larissa
18:00
Kalamata Kalamata
- : -
Ergotelis Ergotelis
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 13 16 33
2 Atakaş Hatayspor 13 13 26
3 İttifak Holding Konyaspor 13 11 26
4 Aytemiz Alanyaspor 13 1 24
5 Fenerbahçe 13 3 23
6 VavaCars Fatih Karagümrük 13 5 22
7 Medipol Başakşehir 14 4 22
8 Galatasaray 13 2 21
9 Beşiktaş 13 4 20
10 Adana Demirspor 14 2 20
11 Altay 14 -3 17
12 Yukatel Kayserispor 13 -3 16
13 Fraport TAV Antalyaspor 13 -5 15
14 Gaziantep FK 13 -5 15
15 Demir Grup Sivasspor 13 1 13
16 GZT Giresunspor 13 -4 13
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 13 -11 12
18 Göztepe 13 -7 10
19 Kasımpaşa 14 -8 10
20 Çaykur Rizespor 13 -16 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 12 14 27
2 MKE Ankaragücü 13 13 27
3 Eyüpspor 13 8 27
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 13 11 25
5 BB Erzurumspor 12 7 25
6 Tuzlaspor 12 4 20
7 Kocaelispor 12 0 20
8 İstanbulspor 12 4 19
9 Adanaspor 13 -1 18
10 Yılport Samsunspor 12 -1 16
11 Bursaspor 12 -2 14
12 Altaş Denizlispor 12 -5 14
13 Nasadoge Menemenspor 12 -6 14
14 Gençlerbirliği 12 -7 14
15 Beypiliç Boluspor 12 -1 13
16 Manisa FK 13 -6 13
17 Ankara Keçiörengücü 12 -7 10
18 Altınordu 13 -13 10
19 Balıkesirspor 12 -12 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 12 11 29
2 Amed Sportif Faaliyetler 12 4 21
3 Isparta 32 Spor 13 5 21
4 Nazilli Belediyespor 13 0 19
5 Bucaspor 1928 13 1 19
6 Şanlıurfaspor 12 2 19
7 Tarsus İdman Yurdu 13 0 18
8 Ankara Demirspor 13 0 18
9 Kırklarelispor 12 5 18
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 14 3 17
11 Uşakspor A.Ş. 12 -4 16
12 Akhisarspor 13 -2 16
13 Pazarspor 12 -1 16
14 Kırşehir Belediyespor 12 0 15
15 Zonguldak Kömürspor 12 -3 14
16 Anagold 24Erzincanspor 13 -1 14
17 TECO Karacabey Belediyespor 12 -2 13
18 Eskişehirspor 13 -18 10
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 14 22 32
2 Hekimoğlu Trabzon 14 19 32
3 Sivas Belediyespor 14 22 30
4 Çorum FK 14 14 27
5 Bodrumspor 14 14 26
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 14 2 25
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 14 6 24
8 Ankaraspor 14 9 22
9 Afjet Afyonspor 14 7 22
10 Somaspor 14 3 22
11 Serik Belediyespor 14 -1 20
12 Etimesgut Belediyespor 14 -2 19
13 İnegölspor 14 -4 18
14 Diyarbekirspor 14 -2 15
15 Turgutluspor 14 -9 14
16 Sarıyer 14 -9 12
17 Ergene Velimeşespor 14 -17 11
18 Adıyaman FK 14 -14 7
19 Niğde Anadolu FK 14 -29 5
20 Kahramanmaraşspor 14 -31 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Liverpool 5 10 15
2 Porto 5 -5 5
3 Milan 5 -2 4
4 Atletico Madrid 5 -3 4
reklam